Atla Kauschimi

7. dubna 2013 v 13:12 | Atla Kauschimi

  • Pro zvědavce rychlé info:
Zdravím! Křečovitě se zubí a rukou mává, tak zběsile, až by se jí možná někdo pokusil pomoct z pomyslného epileptického záchvatu. Tak já jsem Atla, Atla Kauschimi. S tímto přízviskem jsem se sžila více než se svým pravým jménem, a proto bych své pravé jméno nechala hodně stranou. A pokud zde v tomto článku o nějaké to představení - což je zjevné - tak bych měla začít. Nádech, výdech, střepat stydlivost.
Jsem taková ta obyčejná kaštanová dívka s očima, ve kterých může kdokoliv číst i mé největší tajnosti. A nejen proto neumím lhát, i když se za lhářku často považuji (mnohdy i neopodstatněně, ale to ke mně zkrátka patří). Má osobnost je trochu paranoidni a značně rozdělená (ovšem jisté části svého já nechávám na procházce jen krátce, nebo vůbec ne). Šíleně ráda jsem se pyšnila titulem "hráčky", který za poslední dobu není skutečně oprávněný (realito, realito, proč jen máš tak dobrou grafiku?). Hodně lidí mi dle hlasu i vzhledu tipovali věkově mnohem méně, než je skutečnost. Avšak za to se neurážím a přeji si, aby tomu tak bylo vždy.
Jsem plachá a stydlivá a proto jsem se uchýlila k psaní blogů. A není také na místě zde psát vše o sobě, takže jsem se snažila vybrat alespoň pár věcí ze sama sebe o sobě. Třeba se vám taková ani při čtení mých článků nemusím zdát. Otáčí se a odchází s myšlenkou, že právě zde zanechala kousek svých tajemství, svého já.Obě dvě následující osoby se vám asi budou snažit vnutit myšlenku - nebo vám ji dokonce řeknou - , že on je zde největším šílencem. To jim ale nesmíte věřit, protože to jsem já.
  • Jak vidím Derga:
Je to. Ochranář. Přítulný, milý, kudrnatý hlídač. Ano, zabarvují se v tom celkem citelně mé osobní emoce. A tak mě napadá, že když se pod vlivem alkoholu nemá řídit, tak by se ani pod vlivem jiné omamné látky nemělo psát... Myslím, že nejvíce řekne následující věta: Když jsem jej prvně slyšela mluvit, měla jsem pocit, že je to nějaký šíleně autoritativní, geniální vysokoškolák, který dříve chodil na naši školu. Možná až na ty první dvě položky to byla lež. A když jsem tehdá poznala pravdu, tak jsem se tomu velmi smála.
  • Jak vidím Niare:
Človíček. Zábava. Snílek. Knihomol. Snad i bráška. Člověk do kterého byste nikdy neřekli, že vás může jedním pohledem a neustálým spamováním vaší duše, přinutit udělat věci, na které byste neměli odvahu. Čili: "vyhecuje vás". 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama