Jednoduchý průvodce

13. dubna 2013 v 0:03 | Seos |  Seos

Jak to asi dopadne, když se jeden odhodlá založit si blog... Budiž! A my jsme tři. (Napadlo mě napsat úvod způsobem "My jsme Seos, skupinka bláznů zakládající a vedoucí tento blog...", ale vyznělo by to trochu jako pozdrav jedné hackerské skupinky.)


Jelikož jsme opravdu tři, sami doufáme, že naše aktivita na blogu bude opravdu nezařeknuta. Možná se ptáte, co se chystáme dělat, jak se bude naše tvorba odvíjet a do jakého tématického okruhu je náš blog zařazený. Hodláme se věnovat, tomu, co je nám blízké, co děláme rádi a s čím se budeme chtít pochlubit světu. Možná to pro nás bude i trochu útěk od reality, jelikož když se člověk zaměří na něco důležitého, dokáže se odpoutat od všeho ostatního. Prostě a jednodu naše od nás můžete čekat cokoliv.

Věřím, že některé věci pro vás budou možná nesrozumitelné, protože si spoustu na této stránce utváříme téměř sami v maximálních možnostech nabízených blogem. Tudiž by nebyla na škodu malá "letecká instruktáž."

První, co Vás, návštěvníky, trkne do hlavy je ve velké míře vzhled. Možná poněkud jednoduchý, ale pro základ nám stačí. Samozřejmě se jej postupně chystáme upravovat a vylepšovat. Součástí toho je i rozložení celé stránky. Jako menu slouží odkazy základního větvení. Ty vám možná hodně pomůžou v orientaci a představě, co zde najdete a co zde hledat. Nad tím vším je i odkaz v podobě obrázku odkazující na domovskou stránku (jak jinak, domeček...). Nejspíš vás také bude zajímat něco o nás, píšících a tvořících. Navrchu celé té škatulky jsou pod našimi přízvisky odkazy na jednoduchý profil vytvořený tím, koho se to týká. Takže tady zase lehce zjistíte, čemu se kdo bude na blogu věnovat. Zároveň pokud vás bude zajímat jen jeden z nás a jeho tvorba, na konci každého profilového článku bude odkaz na archiv všech článků dotyčného.

Tudíž doufáme, že vám budeme moct nabídnout hodně a že si dobrodružství tohoto blogu naplno užijete. (Přejeme Vám příjemný let a děkujeme, že jste si vybrali naši společnost.)
 (Derg)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama