Niare

9. dubna 2013 v 0:19 | Niare
Tak pro začátek malé představení. Já jsem Niare a budu pro vás psát na tomto blogu. Tuhle přezdívku jsem si vymyslel vlastně před chvíli, tím že jsem náhodně skládal písmena až do té doby než to znělo dobře, protože jsem nikdy žádnou přezdívku neměl. Tohle je vlastně můj první článek, takže jsem úplný nováček, ale doufám, že se časem najdou takový, kteří se sem budou s radostí opakovaně vracet a číst mé články a třeba jim vykouzlí i úsměv na tváří nebo je donutí k zamyšlení nad určitými věcmi.


Nejdřív bych se měl asi trochu představit. Je mi 18 let, jsem mladý, veselý klučina, co dobré kamarády nikdy nezradí a vždy jim pomůže. Někteří o mně říkají, že jsem šprt nebo knihomol, ale to jen proto, že dokážu ocenit knihu a mám dobré známky. Miluji přírodu, hlavně na jaře a v létě, kdy můžu jezdit do školy na kole a poslouchat zpěv ptactva a hřát se na slunci nebo si jen tak vyjít na zahrádku, kde venčím svého želváka :-D. Chtěl bych začít pěstovat květiny, abych si časem mohl pořídit svou vysněnou bonsai.
Jsem fanoušek fantasy. Rád čtu, mezi mé oblíbené knihy patří Malazská kniha padlých, Zaklínač a Sillmarillion a v poslední době čtu Úžasnou zeměplochu, u které se vždy skvěle zasměji. Dále sleduji filmy a seriály např. Dokonalý trik, Počátek, Atlas mraků, Hra o trůny, HIMYM atd. Poslouchám každou hudbu, která se mi líbí, především instrumentální a v poslední době mě kámoši zlákali na electro (trochu zvláštní kombinace). Občas si zahraji i nějakou hru (hry od Bioware, Blizzardu, Bioshock, MC atd.) a dělám nezávodně i pár sportů jako plavání, lyžování a jízda na kole. Časem mám v plánu začít i s karate.
A abych nezapomněl, miluji pikantní jídlo a moji přátelé o mně říkají, že jsem blázen :-D.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama