Ztracený syn

15. března 2016 v 20:16 | Dergyitheron |  Ze života...
Zajímavý to pocit sem po roce zavítat a dojít ke zjištění, že vše je stejné, jak jsme to jeden po druhém opustili. Abych byl upřímný, netuším, k čemu se vlastně vracím, ale hádám, že k zábavě, kterou jsme všichni na chvíli žili, a tak trochu k pokusu, co se moc nevyvedl. Sám už nevím, jak velké plány nebo představy jsem s tímhle blogem měl, ale po roce by se zase mohlo něco začít dít... Nebo ne?


Človek v životě prochází změnami, neustále naráží a padá, nebo naopak skáče po peřinkách. Užíval jsem si poslední rok života i přes to, že byl plný různých změn. Začal jsem navštěvovat vysokou školu, což je asi ta největší změna, jelikož už můžu říct, že jsem byť jen trochu vzdělaný člověk. Povedlo se mi stát se závislým na esportech a dokonce složit (ne)povedený Dota 2 tým, který nikdy nevydržel dýl, než měsíc. Osobní život utíkal kolem mě, jelikož přesvědčení, kterého jsem se chytil, že se radši vyhnu dvoření se něžnému pohlaví a půjdu cestou částečného samotáře, se mi dařilo udržet. Až do nedávna...

Občas se může stát, že někomu přeskočí, přepnou v hlavně ty špatné spínače a přeskočí nějaká kolečka a obvody si vymění svá místa a jedinec může skončit v Kroměříži nebo v Bohnicích. Taky mi přeskočilo. Tedy v dobrém slova smyslu. Prý jsem ukecanější...

Něco se ale opravdu stalo a v mé nesrovnané mysli se konečně jednou ta kolečka poskládala tak, jak jsem si je přál mít. Vzdal jsem se nekonečného snažení v esportech, objevil jsem opět zálibu ve čtení a hnul i se svým smyšleným světem, který už pár let buduji. Opět se mě chytla chuť se zase vrátit k životu a začít se sebou něco dělat, začít znova a třeba i poznat někoho nového.

A pak je tady tenhle blog, který na mě z ničeho nic vyskočil ze vzpomínek. Myslím, že i přes všechny protokoly a náležitosti, které na nás shazují ve škole, bych si dokázal jednou za krátké období najít čas a vyjádřit se pár větičkami. Pořád mám hlavu plnou myšlenek a moc rád se o ně budu dělit s ostatními.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama