Téma Týdne

Zkus to znovu! Stojí to za to...

15. března 2016 v 23:32 | Dergyitheron
Vydal se na cestu.
Došel až na místo.
Potkal tam lámu.
Vřelo to.
Pili spolu čaj.
Vydali se na cestu.
Putovali hluboko.
Vzpomínky zesílily.
Našel známá místa.
Objevil známé lidi.
Nebylo tam, to co hledal.
Zklamaně se vrátil.
A zkusil to znovu.

Těžší, než se zdá

5. května 2014 v 20:15 | Dergyitheron
Styl... Nechme to slovo chvíli volně ve větru... Jdete si jen tak po ulici a koukáte na ostatní, každý jedinec je zcela jiný. Pokud přímo nevidíte dvojčata ve stejném oblečení pohybující se stejnou chůzí a dělající stejné věci, pak je každý člověk rozdílný. Každý je svým způsobem originál.
A teď zpět ke slovu "styl". Co si pod tím představit? Pokud jde o mě, první co mě napadne je už zmíněná originalita. Lidi jsou ve své existenci unikátní a každý má svůj styl k němu náležící. Nemluvím jen o způsobu oblékání (i když se často používá spojení "šaty dělaj člověka"), ale i o pohybech, řeči těla, jak se člověk projevuje a jaký vede život. To vše utváří pro nás náš vlastní styl. Samo to slovo je významově různorodé, takže bych opravdu nedokázal popsat do detailu, co to znamená (jelikož to sám ani konec konců nevím :-)), ale text výše říká, co styl znamená pro mě samotného.

Esoterika podle Derga

7. července 2013 v 16:45 | Dergyitheron
Ano vím, Niare už na téma týdne článek psal, ale taky se mi hodně líbilo a vyhlídnul si ho asi den před tím, jen kvůli komplikacím jsem na to nic nestihl napsat. Přece jen je nás na blogu víc, tudíž doufám, že omluvíte mou chuť do psaní, pokud jste se už k tomuhle článku dostali. A možná vás i zaujme už jen z toho důvodu, že ho pojmu trochu jinak.

Esoterika

6. července 2013 v 20:55 | Niare
Tak jak začít. Nějakou dobu už na blog píši a sleduji vždy témata týdne. Vždy jsem byl zklamaný jejich výběrem, protože se netýkala toho, o co se zajímám já (ale samozřejmě každý má jiné zájmy). Až konečně tento týden jsem byl nadšený. Esoterika. Těšil jsem se jak se dozvím něco nového a dobře si počtu. Jaké bylo mé další zklamání, když jsem zjistil, že většina lidí, co k tomuto tématu psali, nevěděli vůbec, o čem mluví (často museli najít na interetu, co to slovo vůbec znamená) a chtěli se tak jen zviditelnit. To jen tak pro začátek. A teď k samotnému tématu.

Nějaký ten Zeman či co..

20. května 2013 v 21:48 | Dergyitheron
(Když už se slečna Kauschimi rozepsala o travičce zelené, možná přichází ten čas aby se Derg předvedl, co svede sám...)

Pěkná kytička...

18. května 2013 v 9:55 | Atla Kauschimi
Jak už je v dnešní době médií zvykem, tak nejvíce by o tom měl diskutovat ten, kterého se to vůbec nedotýká a pramálo o tom ví. - Tak tedy se toho ujmu.
 
 

Reklama